Top

Galeria

Zapraszam do siebie

Dotknij, poczuj, zapragnij

pracownia

To miejsce w którym się to wszystko wydarza. Sanktuarium i laboratorium. Powstające formy wytoczone na kole nabierają kolorów. Rozterki i dylematy nt. szkliw tzw. ,,krzywych” temperatury ich wypalania. Bo nic nie jest proste, chociaż czasem się może wydawać. Muzyka w tle. Spokój – bo nikt nie przeszkadza po 22.00 do 6.00

wzorcownia

To miejsce gdzie każdy lubi zajrzeć. Nawet operatorzy i reżyserzy, którzy kręcą serial tuż obok w domu i w którym pojawia się ceramika garymisaki. Panuje lekki bałagan, bo nie wszystko da się co chwilę sprzątać, odkurzać czy pozmywać. Ale większość się czuje swojsko w tym klimacie. Szczególnie dzieci i artyści. Bopodobne mają dusze.

Wazony i miski ceramiczne

galeria

Zapraszam do swojej przydomowej galerii. Znajdziesz tu najświeższe wzory z najnowszych kolekcji, jeszcze ciepłe przedmioty "prosto z pieca" oraz wzory unikalne, które reprezentują kolekcje minione. Dotknij, obejrzyj, poczuj. Jeśli któryś z prezentowanych tu wzorów ujmie Twoje zmysły - możesz go kupić lub zamówić do wykonania np. w odmiennym kształcie lub innym kolorze szkliwienia, które bardziej pasować będzie do Twojego wnętrza.

odbiór osobisty

Jeśli jest Ci wygodniej i "po drodze" , zamówioną ceramikę możesz odebrać bezpośrednio z mojej pracowni. Oczywiście po wcześniejszym umówieniu się.

v

Ceramika Artystyczna Gary Misaki
Translate »
You don't have permission to register

Reset Password