Top
Warsztaty

WARSZTATY CERAMICZNE

Dla dorosłych, dla dzieci. Indywidualne, grupowe.

Wiele osób pyta mnie od lat czy organizuję warsztaty. No i zaczęło się. Przeważnie panie lub rodziny z dziećmi. Zaczęliśmy pracę w glinie od lepienia i budowania form. Piękne kształty uzyskuje się poprzez wyciskanie faktur muszli lub roślin na rozprasowanych płatach gliny. Za nami pierwszy sezon warsztatów, które o ile pogoda pozwalała były prowadzone głównie w ogrodzie. Z czasem warsztaty przeniosły się do pracowni, która jest zawsze do dyspozycji. Jest to mniej miejsca, ale cieplej w chłodne dni i wieczory. Zaczynamy ponownie na wiosnę. Sporo osób zadeklarowało chęć uczestniczenia. Przygotowałem więc zarys programu i i cennik.

Ustalamy teraz harmonogram warsztatów ceramicznych na następne tygodnie. Zainteresowanych serdecznie zapraszam!

Wazon ceramiczny

PROGRAM ZAJĘĆ

Pierwsze zajęcia pozwolą ustalić poziom zainteresowania i zbudować program i harmonogram dla każdego. 

Adres warsztatów to: Józefów, ul. Ogrodowa 33.

CENNIK ZAJĘĆ

Zainteresowanych warsztatami poproszę o kontakt telefoniczny lub wysłanie do mnie na poniższym formularzu informacji o indywidualnych preferencjach. (dzień tygodnia, data, godziny) oraz kontaktu do siebie. 

Mój nr telefonu: 605 554 935

Formularz kontaktowy

PRACE UCZESTNIKÓW WARSZTATÓW

Warsztaty, a zwłaszcza nauka pracy na kole to także nauka cierpliwości i spokoju, zdrowa odskocznia od codziennych spraw – glinoterpia.

Wzajemna współpraca, pogaduchy, podglądanie swoich pomysłów – bezcenne.

Niektóre osoby wykazują naturalne zdolności w pracy z kołem, pozostawiając po sobie pierwsze własnoręcznie wytoczone miseczki, które potem szkliwimy i wypalamy.

Zajęcia prowadzę osobiście lub zapraszam do współpracy znanych mi instruktorów. W tym roku mieliśmy przyjemność gościć jako instruktora mojego przyjaciela Wojtka z Kanady (kiedyś z Sopotu). Zajęcia z tak charyzmatycznym i miłym nauczycielem z pewnością pozostały w pamięci uczestników tych warsztatów.

Ceramiczne naczynia
Ceramiczne miski
Ceramiczne naczynia
Ceramiczne talerze
Ceramiczny talerzyk
Ceramiczne naczynia muszle

v

Ceramika Artystyczna Gary Misaki
Translate »
You don't have permission to register

Reset Password